Výroba, nebo repasování baterie do elektrokol

Repasujeme, případně vyrábíme baterie pro všechny druhy elektrokol. Používáme výhradně články Sanyo, Panasonic, Sony a LG. Při repasi dochází vždy k navýšení kapacity ( zákazník ví a odsouhlasí cenu před provedením repase ). Použitím kvalitních vysokozátěžových článků vyrobíme profesionální baterii s maximálním dojezdem a dlouhou životností.

 

Záruka - společnost Repase-aku s.r.o. poskytuje jako jediná na trhu záruku 24 měsíců na kapacitu. To znamená, že pokud baterie přestane fungovat kdykoli během dvou let, garantujeme vrácení plné částky. Tuto garanci nenabízí žádná jiná společnost působící na trhu repasí.

 

Výroba v ČR - garantujeme výrobu baterie v ČR, apelujeme a doporučujeme - nekupujte baterie vyrobené v Číně. Pokud se rozhodnete pro jinou společnost, dbejte na výrobu baterie v České Republice a to především z důvodu bezpečnosti. Baterie vyráběné v Číně nepodléhají přísným normám platným v EU. Proto je materiál použitý pro výrobu baterie výrazně méně kvalitní oproti materiálu používaným v ČR, případně EU. Při každém nákupu baterie požadujte písemně kde byla baterie vyrobena, z čeho, jaká je záruka a hlavně na co všechno se záruka vztahuje.

 

Ceny - vyrábíme baterie pro elektrokola Bosch, KTM, Yamaha, Apache, Shimano, Giant, Bionx a další. Je možné, že jste tady název Vašeho kola nenašli, ale baterii na něj vyrobíme zcela jistě. Z důvodu, kdy každý výrobce používá jiný typ článků, jiný počet a způsob uložení - je velice obtížné určit cenu za repasování baterie bez možnosti baterii vidět alespoň na fotografii. Pokud ji vyfotíte a zašlete na informační mail, ozveme se Vám zpět spolu s cenovou kalkulací na několik variant síly baterie. Vyberete si, která je pro Vás ideální a po Vašem odsouhlasení si my baterii vyzvedneme na naše náklady, zrepasujeme ji a poté ji dovezeme zpět k Vám.

 

Spokojenost zákazníka - o tu nám jde především. Jsme přímá výroba, nikoli zprostředkovatel kterých je plný internet. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a raději v rámci dobrého jména posoudíme případnou reklamaci v náš neprospěch. Vždy pokud je to jen trochu možné, vyjdeme zákazníkovi vstříc.

 

V případě jakéhokoli dotazu se neváhejte obrátit na kohokoli ze společnosti Repase-aku s.r.o., nebo zašlete dotaz na kontaktní formulář