! ZDARMA !

Opět jako jediní a první Vám nabízíme jedinečnou možnost péče o vaše baterie a to zcela zdarma.

Mezisezónní servis baterií do elektrokol.

Úschova baterií během zimního odpočinku.

Co servis obsahuje a jak úschova probíhá?

Používáním během letní sezóny se baterie opotřebovává a kapacita ( síla, dojezd ) snižuje. Správnou údržbou a servisem je možné výrazně prodloužit její životnost. Články, ze kterých se skládá úplně každá baterie, jsou po letní sezóně plné vybíjecích a nabíjecích cyklů tzv. rozházené. Znamená to, že při nabíjení vzniká rozdíl v parametrech jednotlivých článků - napětí, vnitřní odpor. Jeden z článků se nabije např. na 90%, druhý v páru na 100%. Články v bateriích jsou většinou párované ( dublované ), ale není to pravidlem. Při užívání ( jízdě ), potom baterie nepracuje na plný výkon a to jí výrazně škodí. Dlouho se nabíjí, hřeje a má malý dojezd. 

Mezisezónní servis obsahuje připojení baterie na tester a správné naformátování každého článku baterie. Po nastavení a nabití baterie, se uloží v suchu a stálé teplotě, s příslušným pořadovým číslem do jarních měsíců, kdy po telefonickém, nebo emailovém objednání zašleme bezplatně k Vám spolu s protokolem o stavu baterie a Vy můžete opět vyrazit do terénu. 

Garantujeme po dobu zimních měsíců teplou a suchou místnost, zaručující maximální péči o Vaši baterii.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a objednejte si bezplatný svoz Vaší baterie, telefonicky, nebo emailem. Svoz je zdarma.