Další produkty

Nouzová osvětlení

Repasujeme všechny nouzová osvětlení všech typů a značek a provedení.

  • Nahrazujeme zářivková tělesa LED diodami, z důvodu nízké spotřeby, malé tepelné výhřevnosti a vysoké životnosti.
  • Elektronika uvnitř svítidla je nahrazena novou, nebo podrobena důkladné kontrole a zátěži.
  • Akumulátor zajišťující náhradní zdroj při výpadku elektřiny je nahrazován vždy za nový.
  • Při výrobě nových baterií jsou použity pouze a výhradně články Sanyo, ať již jde o články AA, SC, C, D, nebo F.

Robotické vysavače

Veliký hit poslední doby – robotické vysavače.
Stroje jsou výborné, baterie už méně. Výrobce pro co nejnižší cenu, používá při výrobě články nižší kvality. Kapacitu udává vysokou, ale kvalita článků je jinde. Při výrobě baterií do robotických vysavačů nejsou použity články Sanyo. Výdrž a životnost baterií vyrobených z Čínských článků, se nemůže kvalitě baterií vyrobených z článků Sanyo nikdy rovnat. Společnost Repase – Aku vyrábí baterie do robotických vysavačů pouze a jedině z článků Sanyo se zárukou 24 měsíců na kapacitu.

Zahradní sekačky

Posekají zahradu a Vy v klidu popíjíte u bazénu.
Stejně jako u robotických vysavačů se výrobci snaží o co nejnižší cenu nového stroje a tudíž použijí články výrazně nižší kvality a tudíž i nižší ceny. Vyrobená baterie má vyšší kapacitu a delší životnost. Společnost Repase – Aku vyrábí baterie pouze z článků Sanyo. Záruka na repas je 24 měsíců a to i na kapacitu. To znamená, že pokud baterie přestane fungovat kdykoli během dvou let, garantujeme vrácení plné částky. Tuto garanci nenabízí žádná jiná firma působící na trhu repasí.

Elektro kola

Celosvětový ekologický trend.
Vyrábíme, nebo repasujeme jakékoli baterie používané a dodávané pro elektro kola. Ve starších a levnějších typech jsou olověné baterie, v novějších Li-ion, poslední hit jsou Li-Pol baterie. Je třeba přečíst typový štítek a okamžitě dostanete cenovou kalkulaci. Vyšší kapacita, kvalita a výdrž repasované baterie je samozřejmostí.