fbpx

Nabízíme exklusivní záruku 24 měsíců nejen na výrobní vady, ale i na kapacitu

Po-Čt: 7-11:30/12:30-16  Pá: 7-10

Zrepasujeme téměř jakoukoliv baterii

Repasujeme akumulátory jakékoliv a do čehokoliv. Poradíme si s téměř každou. Kromě autobaterií. Umíme i výrobu baterií na zakázku. Kontaktujte nás a jistě se domluvíme.

Nouzová osvětlení

Repasujeme všechny nouzová osvětlení všech typů a značek a provedení.

  • Nahrazujeme zářivková tělesa LED diodami, z důvodu nízké spotřeby, malé tepelné výhřevnosti a vysoké životnosti.
  • Elektronika uvnitř svítidla je nahrazena novou nebo podrobena důkladné kontrole a zátěži.
  • Akumulátor zajišťující náhradní zdroj při výpadku elektřiny je nahrazován vždy za nový.
  • Při výrobě nových baterií jsou použity pouze značkové články Sanyo, Sony, Samsung nebo Panasonic, ať již jde o články AA, SC, C, D, nebo F.

Robotické vysavače

Veliký hit poslední doby – robotické vysavače.
Stroje jsou výborné, baterie už méně. Často výrobci pro co nejnižší cenu používají při výrobě baterií články nižší kvality. Papírová kapacita je sice velká, ale kvalita článků nikoli. Výsledkem je rychlý pokles kapacity a tím i doby, po kterou je vysavač schopen pracovat. Výdrž a životnost baterií ala „čína“ se nemůže rovnat kvalitě baterií vyrobených ze značkových článků Sanyo, Sony, Samsung nebo Panasonic. U nás samozřejmě s komplexní zárukou 24 měsíců na výrobní vady a exklusivně i na kapacitu.

Zahradní sekačky

Posekají zahradu a Vy v klidu popíjíte u bazénu.
Stejně jako u robotických vysavačů se výrobci snaží o co nejnižší cenu nového stroje a tudíž použijí články výrazně nižší kvality a tudíž i nižší ceny. Námi repasovaná baterie má zpravidla vyšší kapacitu (min. stejnou) jako původní, ale mnohem delší životnost. Postup je stejný jako u ostatních produktových skupin (alektrokol, aku nářadí, vysavačů…). Použití značkových článků Sanyo, Sony, Samsung nebo Panasonic je i zde samozřejmostí, včetně komplexní zárukou 24 měsíců na výrobní vady a exklusivně i na kapacitu.

Nenašli jste tu svoji?

Poradíme si s jakoukoliv baterií. Jediné, co neděláme, jsou autobaterie, ale cokoliv jiného pro nás není problém. Kontaktujte nás a určitě se domluvíme.

Z důvodu dovolené omezena otevírací doba na prodejně v Brandýse nad Labem 01.07. - 19.07. 2024.

Před osobním doručením, nebo vyzvednutím baterie v tomto termínu volejte 731 533 699. Vyzvedávání zásilek přepravou a výroba běží v nezměněné podobě

Po-Čt 7:00-11:30 12:30-16:00

Pá 7:00-10:00 dále, dle tel. domluvy

So-Ne – ZAVŘENO