Záruka 24 měsíců

 PÍSEMNÁ DVOULETÁ ZÁRUKA I NA KAPACITU

Tato věta je ojedinělá na trhu repasí. Záruka na novou baterii je dána zákonem. 24 měsíců na skryté vady. Představme si jednoduše výrobu a cestu baterie na Váš stůl. Jakékoli baterie a jakékoli značky, ať už pro elektrokolo, aku nážadí, nebo např. robotický aku vysavač. Vyrobena je v Asii. Cestu lodí do Evropy přes několik velkoskladů až k výhradnímu distributorovi pro Česko můžeme shrnout do dvou měsíců. V tom lepším případě následuje objednání regionálního prodejce ( prodej baterií Novák). Ve Vašem oblíbeném obchodě si poté můžete baterii  zakoupit. V tom lepším případě máte baterii starou šest měsíců od výroby. V tom horším případě si kupujete baterii do jakéhokoli přístroje v akci. Kupovat bateriový jakýkoli stroj v akci zásadně nedoporučujeme. Jsou to staré baterie, zpravidla několik let. Kdesi v regálu, ať už ve velkoskladu, nebo u prodejce baterie stárne a při koupi aku stroje naprosto rapidně klesá výkon, tudíž i životnost baterie.
V případě repasovaných baterií jsou články VŽDY objednány přímo z Japonska od výrobce a Vy, jako koncový uživatel si můžete být jist stoprocentní kvalitou, výdrží a hlavně čerstvostí baterie, tudíž maximální životností a výkonem.
Právě z tohoto důvodu Vám nabízíme tyto jedinečné možnosti:

  • Záruku dva roky.
  • Garantování vrácení peněz.

Baterie dělíme na Ni-Cd ( nikl-cadmium, Ni-Mh( nikl-metalhydrid, Li-ion ( Li-ion technologie a Pb ( olovo ). Existují ještě další chemie, např LiFePo4, ale zůstaneme u těch nejrozšířenějších. U naprosto každé baterie dochází k pozvolnému ubývání kapacity, ať už nepoužíváním ( baterie leží někde v šuplíku a nepoužívá se ), nebo naopak používáním - cyklováním ( baterie je nabita nabíječkou, používána ve stroji, např. elektrokolo a po vybití opět nabita a používána ). 

Vyrábíme baterie do nepřeberného množství aku strojů, ale s přehledem největší zátěž na baterie je v průmyslové a pásové výrobě, kde je zpravidla minimálně dvousměnný provoz  a tudíž extrémní zátěž na výkon a tudíž životnost baterie. Záruka na funkčnost baterie je spočítána právě na největší zátěž, abychom mohli garantovat zbytkovou kapacitu. Při běžném používání baterie např. do elektrokola, kdy baterie pracuje převážně v teplých měsících, má po dvoletém používání zpravidla cca 70% kapacity. V záručním listu garantujeme minimálně 15%. Chráníme se tak extrémně zatěžovaným bateriím, protože stejný záruční list dostává naprosto každá vyrobená baterie a nelze zbytkovou kapacitu garantovat u každé baterie jinak.

V případě, nejste spokojeni s dojezdem baterie a je vyrobena ve dvouleté ochranné lhůtě, kontaktujte nás, my baterii bezplatně vyzvedneme a otestujeme na našem testeru. 

Pokud baterie klesne pod garantovanou kapacitu po dvoletém používání - vracíme kompletně celou zapacenou částku.

ZÁRUČNÍ LIST.pdf (187kb)

Návod Li-ion.pdf (140kb)

Návod Ni-Cd a Ni-Mh.PDF (7,34Mb)