Repase baterie elektrokola - profesionálně a se zárukou

Chcete-li se dovědět více o tom, co znamená a obnáší repase baterie elektrokola, přečtěte si článek na poradenském webu www.ecyklistika.cz.

Repase baterie elektrokola | REPASE-AKU.CZ

Nezávazná poptávka (dotaz)

V rámci urychlení zpracování vašeho požadavku prosím uveďte maximum dostupných informací o vaší baterii - značku, typ (v rámu, na rámu, na nosiči...), kapacitu, staří + ideálně opište výrobní štítek. Pokud tyto informace nelze zjistit, napište nám aspoň to, co máte, nebo pošlete email a přiložte fotografie baterie ze všech stran.

Využijte bez obav a nezávazně možnost konzultovat svoje problémy s baterií u odborníků - specialistů vyplněním formuláře:

Proč svěřit repasi baterie právě nám?

 • NADSTANDARDNÍ ZÁRUKA 24/24 MĚSÍCŮ - věříme si a za svou práci ručíme. Poskytujeme nejen standardní záruku 24 měsíců na výrobní vady, ale exklusivně na českém trhu i záruku 24 měsíců na kapacitu námi repasované baterie (více zde). Takovou záruku nedávají ani originální výrobci (6 měsíců) a ani zatím nikdo jiný na trhu! Prostě víme, co a jak to děláme a proto jsme připraveni se zaručit.
 • ZÁKAZNÍK - to jste vy. A vy jste pro nás středem vesmíru. Jezdíme na elektrokolech jako vy. A k tomu rozumíme bateriím. Chceme především co nejlépe porozumět vám - vašim očekáváním, potřebám, obavám. Vy nás posouváte dál. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a my uděláme vždy maximum proto, abychom vám vyhověli.
 • KVALITA & ŽIVOTNOST - používáme výhradně značkové vysokozátěžové články pro profesionální použití nejvyšší jakostní třídy (Sanyo, Panasonic, Sony a LG). Stejné například používá německý Bosch - rekordman v živostnosti a dojezdu. U nás "čínu" nenajdete.
 • KAPACITA & DOJEZD - stejná kapacita jako originál? To je u nás jen začátek. My jedeme mnohem dál. U většiny běžných baterií je volitelně k dispozici navýšení původní kapacity se zachováním stejné kvality a všech záruk. Je to legální, bezpečné a umíme to. Prostě s námi dojedete dál.
 • BEZPEČNOST - špičkové materiály, technologické postupy a vysoká odbornost jsou zárukou dlouholeté provozní bezpečnosti námi repasovaných baterií.
 • ZKUŠENOSTI - děláme to opravdu dlouho a jsou za námi stovky spokojených zákazníků a tisíce repasovaných baterií. Přidejte se k nim.
 • SPECIALIZACE - naše podnikání se točí jen a pouze kolem výroby a repasí baterií. Děláme to, co umíme nejlépe, a ostatní necháváme jiným.
 • ODBORNOST - potřebná vzdělání a certifikace jsou u nás samozřejmostí; máme v týmu dokonce i soudního znalce z oboru oceňování baterií.
 • TECHNOLOGIE VÝROBY - vysoké výrobní standardy, normy a doporučené postupy jsou u nás denní rutiny. Jsme vybavení vším potřebným. Rutinou je pro nás i pečlivá evidence a proces sledování konkrétní baterie během celého výrobního procesu od převzetí až po předání zákazníkovi. Zkrátka aby vaše zůstalo vaše.
 • VYROBENO V ČR - to není klišé; zakládáme si na "zlatých českých ručičkách" a poctivém řemesle, máme pod kontrolou celý proces výroby a logistiky. Spolehlivě tak plníme předepsané normy bezpečnosti a kvality ČR i EU.
 • ROZSAH - poradíme si s každou baterií pro všechny druhy a značky elektrokol, ale i e-koloběžek a podobných e-prostředků. Nezastaví nás dokonce ani speciální kousky.
 • CENA - nejsme nejlevnější na trhu, to netvrdíme. Kvalita něco stojí a u baterií jde o kvalitu (bezpečnost) především. Ale i tak je repase od nás třeba i o polovinu levnější než originál. Vyšší (min. stejná) kvalita, výrazně nižší cena. Nahlédněte do našeho ceníku běžných typů repasů baterií elektrokol a přesvědčte se sami. Nenašli jste tam tu svoji? Nevadí - jednoduše vyplňte nezávazný poptávkový formulář nahoře a my se s vámi spojíme a řešení najdeme.