Výroba, nebo repasování baterie do elektrokol

Repasujeme, případně vyrábíme baterie pro všechny druhy elektrokol. Používáme výhradně články Sanyo, Panasonic, Sony a LG. Při repasi dochází vždy k navýšení kapacity ( zákazník ví a odsouhlasí cenu před provedením repase ). Použitím kvalitních vysokozátěžových článků vyrobíme profesionální baterii s maximálním dojezdem a dlouhou životností.

 

Záruka - společnost Repase-aku s.r.o. poskytuje jako jediná na trhu záruku 24 měsíců na kapacitu. To znamená, že pokud baterie přestane fungovat kdykoli během dvou let, garantujeme vrácení plné částky. Více v záložce dvouletá záruka. Tuto garanci nenabízí žádná jiná společnost působící na trhu repasí.

Repase baterie vám nestačí, je vaše elektrokolo na odpis? Doporučujeme nakoupit na ecyklistika.czelektrokola

 

Výroba v ČR - garantujeme výrobu baterie v ČR, apelujeme a doporučujeme - nekupujte baterie vyrobené v Číně. Pokud se rozhodnete pro jinou společnost, dbejte na výrobu baterie v České Republice a to především z důvodu bezpečnosti. Baterie vyráběné v Číně nepodléhají přísným normám platným v EU. Proto je materiál použitý pro výrobu baterie výrazně méně kvalitní oproti materiálu používaným v ČR, případně EU. Při každém nákupu baterie požadujte písemně kde byla baterie vyrobena, z čeho, jaká je záruka a hlavně na co všechno se záruka vztahuje.

 

Ceny - vyrábíme baterie pro elektrokola Bosch, KTM, Yamaha, Apache, Shimano, Giant, Bionx a další. Je možné, že jste tady název Vašeho kola nenašli, ale baterii na něj vyrobíme zcela jistě. Z důvodu, kdy každý výrobce používá jiný typ článků, jiný počet a způsob uložení - je velice obtížné určit cenu za repasování baterie bez možnosti baterii vidět alespoň na fotografii. Pokud ji vyfotíte a zašlete na informační mail, ozveme se Vám zpět spolu s cenovou kalkulací na několik variant síly baterie. Vyberete si, která je pro Vás ideální a po Vašem odsouhlasení si my baterii vyzvedneme na naše náklady, zrepasujeme ji a poté ji dovezeme zpět k Vám. Ceník elektrokol průběžně dopolňujeme o další fotografie a kalkulace.

 

Spokojenost zákazníka - o tu nám jde především. Jsme přímá výroba, nikoli zprostředkovatel kterých je plný internet. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a raději v rámci dobrého jména posoudíme případnou reklamaci v náš neprospěch. Vždy pokud je to jen trochu možné, vyjdeme zákazníkovi vstříc.

 

V případě jakéhokoli dotazu se neváhejte obrátit na kohokoli ze společnosti Repase-aku s.r.o., nebo zašlete dotaz na kontaktní formulář