fbpx

Nabízíme exklusivní záruku 24 měsíců nejen na výrobní vady, ale i na kapacitu

Po-Čt: 7-11:30/12:30-16  Pá: 7-10

Trápí vás krátký dojezd elektrokola?

Elektrokola se stále více stávají populární volbou dopravy, ale jednou z nejčastějších výzev, kterým čelí majitelé elektrokol, je krátký dojezd na baterii. Baterie může postupem času ztratit svou kapacitu a nejednou vás nechá na suchu dříve, než jste očekávali. Pokud jste v této situaci, možná by vás mohlo zajímat řešení – a to je repase baterie.

Repase baterie je proces obnovy staré baterie, která už nemá svou původní kapacitu, tak aby opět fungovala ještě lépe než nová. Tímto způsobem můžete prodloužit životnost svého elektrokola a vrátit mu plný výkon, aniž byste museli investovat do nové baterie. Navíc je repase baterie ekologickým řešením, protože umožňuje recyklaci starých baterií a snižuje tak produkci odpadu. V neposlední řadě je třeba zmínit finanční výhodnost.

Výhody repase baterie u elektrokola

Repase baterie elektrokola má dlouhou řadu výhod, které mohou významně zlepšit váš zážitek z jízdy na elektrokole. Tyto výhody zahrnují:

  • Prodloužení životnosti baterie: Repasovaná baterie má delší životnost než nová baterie, což vám ušetří náklady na novou baterii v budoucnu.
  • Zlepšení výkonu baterie: Repase baterie významně zlepší výkon baterie, což se projeví delším dojezdem na jedno nabití a lepším chováním baterie v kopcovitém terénu.
  • Šetrnost k přírodě: Repase baterie je ekologičtější alternativou k výměně baterie, protože pomáhá snižovat množství odpadu.

Jak probíhá repase baterie elektrokola

Repase baterie elektrokola zahrnuje několik kroků, aby bylo zajištěno, že baterie bude po repasi fungovat lépe než nová. Tyto kroky zahrnují diagnostiku, samotnou repasi a výstupní kontrolu.

Diagnostika

Nejprve provádíme pečlivou diagnostiku baterie. Zkoumáme vizuálně, i za pomoci testeru stav jednotlivých článků, propojek a kabeláže, abychom zjistili, zda nejsou přebité, nebo naopak podvybité. Dále se kontroluje možnost pádu baterie, syty s vlhkostí, apod. Diagnostiku BMS ( battery management system ) provádíme pomocí specializovaného vybavení, které nám umožňuje detailně kontrolovat hodnoty, které BMS vykazuje při součinnosti s blokem článků.

Repase - výroba nového bloku

Při výrobě nového bloku článků jsou vždy vyměněny všechny články, nikdy se nemění jen jeho část. Dodržuje se předepsaný a přesný postup výroby. Veliký důraz je kladen na bezpečnost.

Kontrola

Po výrobě nového bloku provádíme kontrolu celé baterie, abychom zjistili, zda jsou všechny části v pořádku a fungují jak mají. Tato kontrola má dvě části : správné nastavení BMS s novým blokem a nabíjení/vybíjení nového bloku.

Tímto způsobem máme jistotu, že vaše baterie bude po repasi fungovat lépe než nová a poskytne Vám plnou spokojenost s dojezdem a životností repasované baterie.

Jako jediní nabízíme záruku i na kapacitu

Našim zákazníkům nabízíme exkluzivní a na trhu ojedinělou záruku na kapacitu repasovaných baterií. Garantujeme, že pokud do 24 měsíců klesne kapacita baterie pod stanovenou mez (uvedenou v Záručním listu), provedeme zdarma opravu nebo vrátíme peníze. Tuto záruku neposkytuje žádná jiná společnost působící na trhu výroby baterií.

V případě koupě nové baterie máte záruku na kapacitu pouze 6 měsíců od pořízení. Na repasovanou baterii od nás máte záruku 4 x delší – 24 měsíců.

Jak poslat baterii na repasi

Abychom mohli repasovat vaši baterii, je třeba ji mít u nás na stole. Jak na to?

Sbalte baterii, připojené klíčky i s nabíječkou bezpečně do krabice a měkkou výplní zabezpečte před poškozením při přepravě.

Kontaktujte nás a my pro balíček pošleme na naše náklady kurýra, který jej vyzvedne v domluvený čas u Vás doma na adrese a potvrdí vám jeho převzetí. 

Pokud si nepřejete vyzvednutí kurýrem na naše náklady, samozřejmě můžete baterii také poslat sami nebo přinést osobně k nám na pobočku rádi Vás uvidíme.

Pro správnou repasi potřebujeme:

  • Vaši starou baterii
  • Nabíječku
  • Klíčky

 

Díky tomu můžeme ověřit, že vše správně funguje a že máte vše potřebné pro správné používání baterie. Nabíječku a klíčky potřebujeme pro výstupní kontrolu, abychom se ujistili, že baterie funguje správně a že dobíjí s vaší nabíječkou.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o repasi baterie vašeho elektrokola, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací o našich službách a cenách. Můžete nás kontaktovat telefonicky, Whats-App, nebo e-mailem a my se vám co nejdříve ozveme.