PODZIMNÍ AKCE PRO ECYKLISTY
Repasuj na podzim a získej prodlouženou záruku do 29.2.2024

Image

Profesionální repase baterie elektrokola nebo elektrokoloběžky s prodlouženou komplexní zárukou (tj. včetně kapacity) až do 29.2.2024. Akce platí na objednávky přijaté do 30.11.2021. Neváhejte, neodkládejte, repasujte a jezděte jako dřív s prodlouženou písemnou zárukou v kapse :-)

Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář a my se s vámi spojíme. Nejste si jistí? Nevadí. Formulář slouží i k nezávazné konzultaci. Tak neváhejte a pište, volejte nebo se zastavte u nás přímo v provozovně.

Chcete vědět více, jak taková repase probíhá? Přečtěte si zde.

Podmínky akce

  1. Akce se vztahuje pouze na baterie elektrokol a elektrokoloběžek.
  2. Akce je platná do 30.11.2021 (rozhodné je datum objednávky).
  3. Postup konzultace / poptávky / objednávky / výroby / dodání i platební podmínky jsou stejné a odpovídají našim obvyklým standardům, které jsou k dispozici na těchto webových stránkách. Samozřejmostí je i stejná vysoká kvalita použitých materiálů, technologických postupů a záruk.
  4. Podmínky prodloužené záruky do 29.2.2024 jdou podrobně popsány zde.
  5. Prodloužená záruka do 29.2.2024 bude zapsána do záručního listu, který vždy vystavujeme k repasované baterii.
  6. Akce se vztahuje pouze na baterie v dobrém technickém stavu, který umožňuje provedení kvalitní repase standardizovanými postupy a materiály. Vyhrazujeme si právo repasi odmítnout provést, pakliže tomu brání špatný technický stav baterie nebo jiné překážky, které by mohly vést k nekvalitní repasi. Takové odborné posouzení provádíme sami a je pro zákazníka zdarma.
  7. Vyhrazujeme si právo akci ukončit nebo upravit její podmínky kdykoliv před plánovaným datem 30.11.2021 například z kapacitních důvodů. V takovém případě se na objednávky uskutečněné před takovou změnou tyto nové změněné podmínky samozřejmě nevztahují.