Naše komplexní záruka - 24 měsíců na vše

Máme zkušenosti. Umíme to. Věříme poctivému řemeslu. Věříme sami sobě a v to, co a jak to děláme! Proto si dovolujeme tuto důvěru přenést i na své zákazníky ve formě nadstandardní a na trhu ojedinělé komplexní 24 měsíční záruky na vše. Nad rámec zákonných povinností tak od nás navíc dostanete garanci vrácení peněz a záruku na kapacitu.

My si věříme. Věřte nám.

Repase-aku.cz | Komplexní 24 měsíční záruka

Vyrobeno v České republice

Naše provozy jsou v české republice.  Zakládáme si na "zlatých českých ručičkách" a poctivém řemesle. Máme pod kontrolou celý proces nákupu, skladování, evidence, výroby i logistiky. Spolehlivě tak plníme předepsané normy bezpečnosti a kvality ČR i EU.

Klíčové komponenty (články, součástky) nakupujeme přímo v Japonsku a Jižní Korei od renomovaných výrobců - Sanyo, Panasonic, Sony a LG - tedy to nejlepší a od těch nejlepších (používá je např. i leader v bateriích německý Bosch). Kvalita je základem našeho úspěchu. A tak je náš repase vždy minimálně stejně kvalitní jako originál, často je však podstatně lepší, protože méně renomovaní výrobci běžně osazují baterie elektrokol levnou nekvalitní "čínou". Tu u nás rozhodně nenajdete! Za zmínku také stojí fakt, že bez ztráty kvality i záruk je možné osadit díky výkonnějším článkům i větší kapacitu (a tedy zvětšit dojezd) než u původního originálu.

Záruka na výrobní a skryté vady 

Standardní rozsah záruky uložený výrobcům zákonem. Stejně jako ostatní poctiví výrobci i my pečlivě dodržujeme všechny zákonné povinnosti dané nám českou a evropskou legislativou. Ale to bychom nebyli my, kdybychom nešli ještě o kus dál...

Záruka na kapacitu a garance vrácení peněz

Věříme si. A věříme tomu, co a jak to děláme. Proto dáváme ke každé u nás repasované baterii exklusivní a na trhu ojedinělou záruku na kapacitu. Je to jednoduché, pokud klesne do 24 měsíců kapacita baterie pod stanovenou mez (uvedenou v Záručním listu), zdarma ji repasujeme nebo vám vrátíme peníze! Takovou garanci nezískáte ani s nákupem originální baterie.

V případě, že nebudete spokojeni s dojezdem na námi vyrobenou baterii ve dvouleté záruční lhůtě, jednoduše nás kontaktujte. My baterii bezplatně vyzvedneme a otestujeme na našem profesionálním testeru a dohodneme se s vámi na dalším postupu k vaší maximální spokojenosti.

Pokyny pro max životnost Li-ion baterie.pdf (140kb)

Pokyny pro max živostnost Ni-Cd a Ni-Mh baterie.PDF (7,34Mb)