fbpx

Nabízíme exklusivní záruku 24 měsíců nejen na výrobní vady, ale i na kapacitu

Po-Čt: 7-11:30/12:30-16  Pá: 7-10

Vy nám věříte, my za svou práci ručíme

Vyrobeno v České republice
Naše provozy jsou v české republice. Zakládáme si na „zlatých českých ručičkách“ a poctivém řemesle. Máme pod kontrolou celý proces nákupu, skladování, evidence, výroby i logistiky. Spolehlivě tak plníme předepsané normy bezpečnosti a kvality ČR i EU.

Špičková kvalita
Klíčové komponenty (články, součástky) nakupujeme přímo v Japonsku a Jižní Korei od renomovaných výrobců – Sanyo, Panasonic, Sony a LG – tedy to nejlepší a od těch nejlepších (používá je např. i leader v bateriích německý Bosch). Kvalita je základem našeho úspěchu. A tak je náš repase vždy minimálně stejně kvalitní jako originál, často je však podstatně lepší, protože méně renomovaní výrobci běžně osazují baterie elektrokol levnou nekvalitní „čínou“. Tu u nás rozhodně nenajdete! Za zmínku také stojí fakt, že bez ztráty kvality i záruk je možné osadit díky výkonnějším článkům i větší kapacitu (a tedy zvětšit dojezd) než u původního originálu.

Záruka na výrobní a skryté vady
Standardní rozsah záruky uložený výrobcům zákonem. Stejně jako ostatní poctiví výrobci i my pečlivě dodržujeme všechny zákonné povinnosti dané nám českou a evropskou legislativou. Ale to bychom nebyli my, kdybychom nešli ještě o kus dál…

Záruka na kapacitu a garance vrácení peněz
Věříme si. A věříme tomu, co a jak to děláme. Proto dáváme ke každé u nás repasované baterii exklusivní a na trhu ojedinělou záruku na kapacitu. Je to jednoduché, pokud klesne do 24 měsíců kapacita baterie pod stanovenou mez (uvedenou v Záručním listu), zdarma ji repasujeme nebo vám vrátíme peníze! Takovou garanci nezískáte ani s nákupem originální baterie.
V případě, že nebudete spokojeni s dojezdem na námi vyrobenou baterii ve dvouleté záruční lhůtě, jednoduše nás kontaktujte. My baterii bezplatně vyzvedneme a otestujeme na našem profesionálním testeru a dohodneme se s vámi na dalším postupu k vaší maximální spokojenosti.

No a když baterie od nás přeci jen nefunguje?

Stává se to zřídka, ale svět není dokonalý. Občas taková nedokonalost může potkat i baterii od nás a zamrzí to. Aby byla brzy zase ve formě, prosíme vás o následující:

  • Shovívavost a důvěru (nic není dokonalé, mrzí nás to, že se to pokazilo, ale věřte, že uděláme maximum pro rychlou nápravu a vaši spokojenost).
  • Neváhejte nás předem kontaktovat a konzultovat netypické chování vaší baterie a další postup.
  • Vyplňte prosím Reklamační protokol (ke stažení níže) s podrobným popisem závady a okolnostmi, za kterých k nestandardnímu chování baterie dochází
  • Vložte baterii a Reklamační protokol do balíku a odešlete na naši adresu 
    REPASE-AKU s.r.o., Na Rybníčku 479, 25001 Brandýs nad Labem